Games for Change Warsaw

Jam Site Information
Address: 

 

Akademia Leona Koźmińskiego

03-301 Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59

 

 

City or Metro: 
Warsaw
Country: 
Poland
Building Name: 
Akademia Leona Koźmińskiego
#hashtag: 
#g4cwaw
Jam Organizer Information
Contact Name: 
Michał Jakubowski
Contact Email: 
mjakubowski@kozminski.edu.pl
Jam Logistics
Entrance Fee: 
none
Site is not open for the entire 48 hours
Who Can Participate: 
everybody
Age Restrictions: 
18+, if younger you have to bring permission signed by your parents
Food Options: 
Meals provided on site
Security: 
This site has onsite security
Auditorium Space: 
Have auditorium space available
Media Stream
Notes: 

Zasady Global Game Jam na ALK

  1. Spotykamy się w celu stworzenia gier podczas 48 godzinnego maratonu odbywającego się w trakcie tego samego weekendu w różnych miejscach na całym świecie (aktualnie 289 miejsc w 62 krajach http://globalgamejam.org/status). Udział w jamie jest bezpłatny.
  2. Impreza rozpocznie się 25 stycznia o 15.00 a skończy w niedzielę 27 stycznia ok. godziny 19.00. Spotykamy się w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 57/59 (mapa). Postaramy się zapewnić osobne pomieszczenie do odpoczynku. Będą materace, natomiast śpiwory/koce uczestnicy powinni zorganizować we własnym zakresie. Oczywiście nie zmuszamy nikogo do pozostania na terenie ALK przez cały czas trwania wydarzenia.
  3. Hardware. Zasada PSK, czyli Przynieś Sobie Kompa. Każdy uczestnik powinien zadbać o własny komputer (najlepiej laptop). Zapewniamy dostęp do Internetu (przez sieć bezprzewodową) oraz gniazdka do ładowarek. Jeżeli potrzebny będzie jakiś dodatkowy sprzęt, prosimy o zorganizowanie go we własnym zakresie, lub odpowiednio wcześniejsze powiadomienie organizatorów.
  4. Software. Platformy, aplikacje, języki programowania czy biblioteki do użycia w procesie produkcji są tylko i wyłącznie wyborem uczestników/zespołów. 
  5. Regulamin Global Game Jam wymaga, aby gry stworzone podczas maratonu zostały udostępnione na licencji Creative Commons. Każdy uczestnik jamu powinien wyrazić na to zgodę. Wszelkie prawa autorskie zachowuje zespół tworzący daną grę.
  6. Dopuszczamy maksymalnie czworo uczestników w zespole. Zespoły będą tworzone podczas pierwszych godzin wydarzenia. Nie mamy nic przeciwko jeżeli uczestnicy stworzą zespół jeszcze przed jamem.
  7. Gry muszą być w jakikolwiek sposób związane z tematem ogłoszonym w pierwszych godzinach jamu.
  8.  Istnieje lista proponowanych rozwiązań, które można wykorzystać w celu urozmaicenia i ukierunkowania powstającej gry. Ze względu na charakterystykę naszego wydarzenia – każdy zespół będzie musiał wykorzystać pozycję ‘games for change’. Pozostałe będą nieobowiązkowe. Propozycje z poprzednich lat: http://archive.globalgamejam.org/wiki/achievements-diversifiers
  9. Wasze gry zostaną ocenione przez 3-osobowe jury. Skład podamy wkrótce. Postaramy się również zapewnić 'mentorów', którzy będą do Waszej dyspozycji w razie pytań/problemów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jammer registration status: 
Open
glqxz9283 sfy39587stf02 mnesdcuix8
sfy39587stf03
sfy39587stf04